Працюю в Воробіїївській
школі I-II ступенів
вчителем трудового навчання,
образотворчого мистецтва
Моє улюбленне заняття
різьба по дереву
Опитування
Чи подобається вам різьблення по дереву?
так (19)
незнаю (10)
важко дати відповідь (10)
Загальна кількість голосiв 39