Працюю в Воробіїївській 

школі I-II ступенів 

вчителем трудового навчання, 

образотворчого мистецтва

Моє улюбленне заняття 

різьба по дереву

 

Опитування

Чи подобається вам різьблення по дереву?

так (19)
49%

незнаю (10)
26%

важко дати відповідь (10)
26%

Загальна кількість голосiв 39